Paslaugos » Mokestis už darželį

~ Mokestis už darželį ~

2017 m. vasario 7 d. Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimas DĖL KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBOS 2012 M. VASARIO 23 D. SPRENDIMO NR. T-83 „DĖL ATLYGINIMO DYDŽIO UŽ VAIKŲ, UGDOMŲ PAGAL IKIMOKYKLINIO IR (AR) PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMAS, IŠLAIKYMĄ NUSTATYMO IR MOKĖJIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO:

/out_data/files/2017/mokescio-legvatu-salyga.docx

ATLYGINIMO DYDŽIO UŽ VAIKŲ, UGDOMŲ PAGAL IKIMOKYKLINIO IR (AR) PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMAS, IŠLAIKYMĄ NUSTATYMO IR MOKĖJIMO TVARKOS APRAŠAS (Aktuali redakcija 2016 m.)

/out_data/files/2016/mokejimo-tvarka08-31_aktuali-redakcija.docx

Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimas Nr. T-113 "Dėl Kauno miesto savivaldybės tarybos 2012 m. vasario 23 d. sprendimo Nr. T-83 "Dėl atlyginimo dydžio už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas, išlaikymą nustatymo ir mokėjimo tvarkos aprašo patvirtinimo" pakeitimo" (2015 m. kovo 15 d.)

/out_data/files/mokestis_uz_darzeli.doc

Mokesčio rūšis Suma EUR/dieną