į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Naujienos

Žiema, žiema, bėk iš kiemo


Darželio benrduomenė džiaugiasi galėdama švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį 

vasario 14 d. su visa Meile organizuojamas šventinis Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio rytmetysRuduo mieste

Bendras "Žiogelių" grupės darbas


 Akcija dienai be automobilio paminėti

Rieda ratai rateliukai


Nuostabus oras išvykai į zoologijos sodą

 

 


Šokame zumba!!!Skambėk pavasarėli,

 

 

Ačiū UAB "Butų ūkis" komandai už dovanotus inkilėlius

 

 

Džiaugiamės norėdami pasidalinti IDĖJŲ EDUKACINĖMS ERDVĖMS ĮRENGTI DARŽELIO PATALPOSE AR LAUKO TERITORIJOJE KONKURSO rezultatais.

 

Šis konkursas vyko darželyje nuo 2017 m. vasario 1 d. iki vasario 28 d. Ačiū tiems, kurie neabejingi vaikų ugdymui ir pasidalino su mumis savo idėjomis. Deja, gavome tik 4 idėjų aprašymus... Tačiau vienos šeimos pasiūlymas talpino 5 idėjas!!! Nuostabu, kad yra tokių kūrybingų šeimų :)

Vertinimo komisija posėdžiavo 2 dienas vaikučių pietų miego metu ir štai, laimėtojai, kurių idėjos ar dalis jų, bus įgyvendintos:

I vieta – Emilės šeima („Katinėlių“ gr.). Už Muzikinės sienos idėją, kuriai numatėme vietą prie mažosios smėlio dėžės. Taip pat dėkojame už paprasto loginio žaidimo „kryžiukai rutuliukai“ priminimą. Šio trumpo loginio žaidimo galėsime mokyti įgyvendinę II vietos laimėtojo idėją.

II vieta – Aduko šeima („Katinėlių“ gr.).   Taip pat už lauko erdvės edukacinę idėją – Svajonių piešimo lenta. Tai apie 2 m x 3 m. dydžio piešimo lenta, kurią Aduko mama pasiūlė tvirtinti prie sandėlio sienos. Visiems užteks vietos piešti J.

III vieta – Žiogelių grupės auklėtoja Laura, kuri pasiūlė „Žiogelių“ grupėje prie galinės sienos lubų pritvirtinti karnizą. Šventėms dekoruoti užuolaidą bus paprasčiau. Jei pavyks, planuojama įrengti dar vieną karnizą (prie lubų, apie 2 metrus nuo galinės sienos). Taip bus galima padalinti grupę į dvi erdves, taps įdomu kurti spektaklius.

Prizai pasiūliusiems idėjas ir laimėjusiems:


Lietuva, Tėvyne mūsų, 

Tu didvyrių žeme

 

 


Ohhoho !!!!

Tai mums patiko, kad Ledo Karalienė atvyko organizuoti

Žiemos olimpiados 2017

2017-02-02


 

Dėkojame Pyplių ūkiui, pas jus labai gera ir smagu :)