Apie mus » Darželio istorija

~ Kauno vaikų darželio "Žiogelis" istorija ~

1944m. rugsėjo 1d. pradėjo veikti vaikų darželis Nr. 9. Kauno miesto valdybos potvarkiu 1992-03-17 Nr. 144-V, Kauno vaikų darželiui Nr. 9 suteiktas „Žiogelio“ pavadinimas.

Kauno vaikų darželis „Žiogelis“ įsikūręs Žaliakalnyje, šalia tautos atgimimo simbolio – Prisikėlimo bažnyčios, netoliese yra „Saulės“, J. Jablonskio gimnazijos ir Kauno V. Bacevičiaus pradinė mokykla, vienas seniausiai Europoje veikiančių keltuvų – Žaliakalnio funikulierius, Vytauto Didžiojo Karo, M. K. Čiurlionio dailės, Velnių muziejai. Būtent todėl didelis dėmesys skiriamas tautiniam vaikų ugdymui, tautos kultūros puoselėjimui, artimiausios aplinkos pažinimui.

Tai bendrosios paskirties ikimokyklinio ugdymo įstaiga, ugdanti 3 – 7 metų amžiaus vaikus, integruojanti specialiųjų ugdymosi  poreikių  turinčius vaikučius į bendrojo ugdymo grupes (teikiama logopedinė korekcinė pagalba). Vaikai ugdomi mišriose 3 - 4 ir 5-7 metų amžiaus ikimokyklinio ir priešmokyklinio vaikų ugdymo grupėse.